درباره ما

درباره کارآوین بیشتر بدانید

کارآوین به عنوان یک شرکت پیشرو‌ در امر کاریابی بین‌المللی، با توسل به تجربیات مدیران متبحر و ارتباط موثر با موسسات دولتی و غیردولتی در کشور آلمان و با نگرش و راهبرد به‌روز و عملی در هموار کردن مسیر برای کارجویان عزیز ایرانی برای دسترسی به شغل موردنظر خود در این کشور اروپایی، خدمات تخصصی کاریابی بین‌المللی خود را از طریق دفتر خود در شهر برلین ارائه میدهد.

اطلاعات دقیق و به‌روز متخصصین آلمانی ما در مورد قوانین کار، قراردادهای کاری، ویزای کار، نیازهای کارفرمایان در این کشور، و شرایط مورد نیاز برای کارجویان خارجی، کارآوین را به شرکتی موفق برای ایرانیان متقاضی کار در آلمان کرده است. کارآوین با توجه به رزومه هر کارجو، یک بسته تخصصی ارائه میدهد و با تشریح پروسه تقاضا کار در آلمان و با توافق و همراهی کارجو، مسئولیتهای کارجو و کارآوین را مشخص میکند.

هدف اصلی کارآوین به عنوان یک شرکت بین‌المللی، از طرفی ساده کردن پروسه تقاضای کار برای کارجو و از طرفی دیگر معرفی کارجو به عنوان یک متقاضی مناسب به کارفرمایان میباشد. حائز اهمیت است که کارآوین هم منافع کارجو و هم منافع کارفرما را در نظر میگیرد و همواره تلاش میکند تا با هموار کردن مسیر برای دو طرف به آنها در دستیابی به اهداف قانونی و منطقی خود یاری رساند.

دفتر مرکزی کارآوین در برلین می‌باشد.

Karavin UG, Heiligendammer 9, Berlin 14199

شماره ثبت شرکت کاریابی کارآوین در برلین:

HRB 220849 B Amtsgericht Berlin, Charlottenburg

شماره عضویت شرکت کاریابی کارآوین در ااتاق بازرگانی و صنایع برلین:

IHK Berlin Mitgliedsnummer: 107#1986322

کارآوین در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

جستجوی در مقالات سایت

کارآوین را به اشتراک بگذارید