ویزای نمایشگاهی

سفر به آلمان از طریق ویزای نمایشگاهی

 

از آنجا که آلمان رتبه نخست در برگزاری نمایشگاه های بین المللی مانند نمایشگاه های خانه سازی، نوسازی و صرفه جویی در انرژی، معماری ساختمان و نمایشگاه هوانوردی و هنرهای معاصر را داراست و هر ساله بیش از صدو پنجاه نمایشگاه در این کشور برگزار میشود، علاقه مندان می توانند برای حضور در این نمایشگاه ها به آلمان سفر کنند و به روزترین محصولات و خدمات را بازدید و یا حتی محصولات خود را به نمایش بگذارند.

نحوه ی صدور ویزای نمایشگاهی آلمان

پروسه اخذ ویزای نمایشگاهی ممکن است کمی زمانبر باشد ، لذا بهتر است چند ماه زودتر برای دریافت ویزا اقدام کنید. چهار ماه پیش از آغاز نمایشگاه بهترین زمان برای مصاحبه و اقدام برای اخذ ویزای نمایشگاهی است.
اخذ وقت سفارت برای مصاحبه فقط به صورت اینترنتی انجام میشود.
مدت زمان صدور ویزای نمایشگاهی آلمان ده تا پانزده روز است و شایان ذکر است که مدت زمان دریافت ویزا و برگزاری نمایشگاه نباید بیشتر از ۹ ماه باشد. این ویزا معمولا ۱۴ روز اعتبار دارد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی آلمان

اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار، اصل و کپی شناسنامه، ارائه کارت نمایشگاه، ارائه مدارک شغلی مرتبط با موضوع نمایشگاه، بلیط رفت و برگشت، تایید رزرو بلیط هواپیما و هتل در آلمان، فرم تکمیل درخواست ویزای نمایشگاهی، ترجمه مدارک متقاضی، دو قطعه عکس و دعوتنامه از نمایشگاه آلمان

چگونگی دریافت دعوتنامه نمایشگاهی

شما میتوانید دعوتنامه نمایشگاهی آلمان را از سوی مدیران نمایشگاه دریافت کنید که یا از سوی مدیران نمایشگاه ارسال شده یا خود متقاضی، با ارسال مشخصات خود از مدیران نمایشگاه درخواست دعوتنامه کرده است.

هزینه دریافت ویزای نمایشگاهی

تمام هزینه ها به صورت آنلاین پرداخت میشود و از متقاضی برای پر کردن فرم ها و دریافت وقت سفارت برای مصاحبه، هزینه هایی درخواست میشود.

نحوه اقدام 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید، ابتدا در وبسایت کارآوین ثبت نام کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان کارآوین بررسی شود. پس از اطمینان از دارا بودن شرایط لازم برای مهاجرت کاری به آلمان، شما میتوانید از طریق این لینک در وبسایت کارآوین، وقت مشاوره کلی رزرو کنید. شما پس از مشاوره کلی، نحوه تهیه مدارک و انعقاد قرارداد با کارآوین را از مشاوران ما دریافت میکنید.

کارآوین در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

جستجوی در مقالات سایت

کارآوین را به اشتراک بگذارید