آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ در آلمان:

آوسبیلدونگ یک آموزش حرفه ای است که به طورعمومی، تجربیات عملی و دانش نظری را ارائه می دهد. این یک فرصت برای جوانان است تا برای یک شغل به صورت حرفه ای آماده شوند.

در آلمان، انواع مختلفی از آموزش های آوسبیلدونگ وجود دارد که بسته به صنعت و شغل متفاوت هستند. بیشتر آموزشها بین دو تا سه سال طول می کشند. متقاضیان تجربیات عملی را دریک محیط کاری و دروس نظری را دریک مدرسه حرفه ای آموزش می بینند. علاوه بر این، آنها در طول دوره آموزش، حقوق دریافت میکنند و این یکی ازمزایای مهم برای کسانی است که می خواهند از طریق ویزای آوسبیلدونگ اقدام به مهاجرت کنند.

در طول آموزش، متقاضیان در یک شرکت یا محیط کاری مربوطه مشغول به کار شده و با جوانب مختلف شغل خود آشنا می شوند. آنها توسط کارشناسان با تجربه راهنمایی می شوند و آموزش می بینند. بیشترآموزش ها با آزمون پایانی که شامل بخش های عملی و نظری است پایان می یابند. اگر شرکت کنندگان با موفقیت آزمون پایانی را پشت سر بگذارند، گواهی مهارت شغلی خود را دریافت میکنند. با این گواهی، می توانند در بازار کار درخواست کار کنند یا شغل مورد نظر خود را در همان محیط کاری استخدام شده و به کار خود ادامه دهند.

پرطرفدارترین آوسبیلدونگ ها در آلمان:

در آلمان پرطرفدارترین آوسبیلدونگ ها شامل رشته های فنی و حرفه ای مختلف از جمله مهندسی مکانیک، برق و فناوری اطلاعات، صنعت خودرو، مهندسی صوت و تصویر، رشته های پیراپزشکی و پرستاری، رشته های کشاورزی و محیط زیست، رشته های هتلداری و گردشگری و فناوری فضایی می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش آوسبیلدونگ:

پاسپورت معتبر، ترجمه مدارک تحصیلی (حداقل دیپلم و دانشگاهی)، سابقه کار یا دوره آموزشی یا کارآموزی مرتبط با نوع آوسبیلدونگ، و رزومه

شرایط اخذ ویزای همراه در ویزای آوسبیلدونگ:

ارائه تمکن مالی برای پشتیبانی مالی از اعضای خانواده، فراهم کردن محل اقامت مناسب، داشتن بیمه سلامت برای اعضای خانواده، مدارک تحصیلی معتبر در صورتی که اعضای خانواده قصد دارند درآلمان تحصیل کنند و پرداخت هزینه صدور ویزای اعضای خانواده.

نحوه اقدام

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید، ابتدا در وبسایت کارآوین ثبت نام کنید تا شرایط شما توسط کارشناسان کارآوین بررسی شود. پس از اطمینان از دارا بودن شرایط لازم برای مهاجرت به آلمان، شما میتوانید از طریق این لینک در وبسایت کارآوین، وقت مشاوره کلی رزرو کنید. شما پس از دریافت مشاوره کلی، نحوه تهیه مدارک و انعقاد قرارداد با کارآوین را از مشاوران ما دریافت میکنید.

کارآوین در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد

جستجوی در مقالات سایت

کارآوین را به اشتراک بگذارید